Відновлення iPhone 6s

103 Likes 6 коментарів
Відновлення iPhone 6s

У 2017 році придбав з рук iPhone 6s. На вигляд телефон був як новий з коробкою, книжечками, зарядним 🙃 Через три роки експлуатації на екрані з’явилися білі горизонтальні лінії, пізніше зображення накладалося одне на одне, екран то білів, то чорнів, іноді працював нормально.

Спочатку думав відправити в сервіс, але ж це ж Apple, навіть якщо проблеми будуть незначні, то ціни будуть “нормальні” 100% 😁 Забив ще рік користувався ним не звертаючи уваги на екран з “артефактами”. В цьому році став власником iPhone X відповідно iPhone 6s лишився помирати на полиці 😁 останнім часом ним ще гралася молодша донька. Декілька днів назад вирішив спробувати його самостійно відремонтувати придбавши нові деталі:

  • Дисплей iPhone 6S Original (PRC) – 994 грн.
  • Акумулятор Baseus iPhone 6S (2200 mAh) – 426 грн.

Розібравши телефон я зрозумів, що я не перший хто йому щось робить. По-перше, частина з екраном дуже легко відійшла від задньої частини телефону. По-друге, в середині не все було зафіксовано, деякі болти взагалі гуляли по “салону”. О це так купляти з рук 😁

Від’єднавши шлейф акумулятора, перейшов до шлейфів екрану. Після цього пересадив деталі які не входили до нового екрану зі старого екрану (кнопку “Home”, фронтальну камеру, металеву пластину та динамік).

Наступним етапом був акумулятор, білих смужок під акумулятором не було, що допомагають демонтувати його, тому скористався феном. Нагрів задню частину телефона (2-3 хвилини) і легко демонтував старий акумулятор та встановив новий, але шлейф не приєднував. Далі все у зворотному порядку, під’єднав шлейфи екрану, потім акумулятора. У незібраному стані перевірив як працює телефон, після чого зібрав його повністю.

Наступного дня, приблизно 6.5 годин знущалися з відновленого телефона. Спочатку я дивився різні відео в Youtube, потім молодша донька гралася у свою гру MultiCraft. Після цього ще залишалося 29% заряду акумулятора.

Протиударний чохол 360 Full + Скло та декілька наліпок повністю змінили зовнішній вигляд телефона. О це так 😝 А я вже планував його викидати 😂

About the Author: Олександр

6 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *