Про мене

З самого дитинства незрозуміло з якого дива мене постійно тягло до комп’ютерної техніки, хоча на той момент я її бачив тільки на обкладинках журналів або в книгах. В 1992 році батько із заробітків привіз ігрову приставку Dendy, але вона була у вигляді клавіатури, також там була можливість програмувати. Оце якраз звідси все і почалося 😁

В шкільні роки почав вивчати мову програмування Pascal. В сусіда якраз ще й з’явився комп’ютер та ще й з Інтернетом. Вже було звідки черпати хоча б якусь інформацію по вивченню програмуванню.

В університеті на першому курсі, після першої пари з програмування на Pascal, коли я здав всі практичні завдання за одну пару, що були розраховані на весь семестр, мене перестали допускати до аудиторій з комп’ютерами. Говорили іди займайся якимось іншим предметом. Тут тобі немає що робити 😁

На другому курсі університету вирішив перевестися на заочне відділення, оскільки навчався на комерційній основі. Вітчим відмовився допомагати, а матір мені було шкода, яка з усіх сил пробувала мені якось допомогти в навчанні. Крім того, ще був молодший брат (батьки в розлученні з 1993 року). З 2004 по 2006 рік працював на різних роботах, але вони ніяк не були пов’язані з комп’ютерною технікою. В цей період вечорами та вихідними я просто “фарширував” свій мозок всим підряд що було пов’язано з програмуванням 😁 У мене був старенький комп’ютер який подарував мені хрещений, Pentium 133 mHz з диском в 450 МБ + Dial-Up Інтернет. З комп’ютера я вижимав все що міг. Колись моєму двоюрідному брату сказав один чоловік “Я навіть один раз сам перевстановлював Windows”. Вибачте, але я не здивований, у мене брат (тобто я) робить це кожний день 😂

У 2007-2008 я вже добре володів мовами програмування Pascal/Delphi, C, Perl, Python, PHP, HTML/CSS/JavaScript і навіть були вже декілька замовлень зробити програмне забезпечення для невеликих магазинів.

У 2008 році мені зателефонував друг, сказав що йому запропонували роботу в уПФУ в Новомиргородському районі, але він відмовився через те, що вступив до іншого університету (друга вища освіта). Сходивши на співбесіду, я зрозумів що для мене нічого складного там немає 😛 З 2008 по 2017 рік пропрацював на посаді головного спеціаліста – системотехніка. Швидко влився в роботу та колектив, чудових 9 років я провів з людьми з якими працював. Було з кого брати приклад, є що згадати 🙂 Але постійно було бажання рухатися далі.

На початку 2017 року почав цікавитися віддаленою роботою – Freelance. Найбільше цікавила робота з компаніями із-за кордону. Прочитавши статтю на сайті Приват банку https://privatbank.ua/ru/uslugi-freelanseram у 2017 році звільнився з уПФУ в Новомиргородському районі, цього ж року подав документи на реєстрацію ФОП третьої групи. Спочатку свою професійну діяльність почав з сайтів https://www.freelancer.com/ та https://www.upwork.com/. На сайті freelancer.com виконував деякі роботи для компанії EstPress (https://estpress.com/) з Естонії, через певний час почав працювати з даною компанією в режимі Fulltime. Наприкінці ж цього року на сайті upwork.com познайомився з Девідом із Массачусетс, США. Іноді паралельно працював над його проєктами та проєктами його клієнтів. Так 2017 рік для мене був повним переворотом 😁

У 2020 році повідомив компанію EstPress, що перестаю з ними працювати в режимі Fulltime, оскільки знайшов для себе інший напрям рухатися далі.

На цей час працюю віддалено з Девідом, пробуємо втілювати якісь нові ідеї разом 🤑

Досвід роботи

2008 – 2017Управління пенсійного фонду в Новомиргородському районі

Посада головного спеціаліста – системотехніка, налаштування робочих станцій, серверів. В обов’язки нічого не входило що до програмування, але використовував свої навички для автоматизації деяких процесів для полегшення роботи. Це були в основному різні скрипти написані мовами програмування Perl або Python.

2017 – 2020Віддалена робота з компанією EstPress

Працював з різними проєктами, робота була рівня back-end розробника. Мови програмування використовувались PHP, JavaScript, Python. Також в мої обов’язки входило налаштування виділених серверів (встановлення/налаштування Nginx, PHP, MySQL). CMS з якими постійно працював WordPress, Preshastop. Розробка мобільних (гібридних) додатків для iOS та Android на основі Cordova та Framework 7.

Освіта
Кіровоградський національний технічний університет, 2010 рік
Магістр системного програмування

Додаткові відомості
Уміння працювати в режимі багатозадачності, швидко знаходжу якісні рішення складних завдань.